مشاوره مالی تلفنی

مشاوره مالی

اگر شما هم به خدمات مشاوره مالی تلفنی یا هرگونه مشاوره در زمینه حسابداری یا خدمات مستقیم حسابداری دارید، شرکت حسابداری آرمان ناب با سال ها سابقه در این زمینه آماده ارائه خدمات در این زمینه است.

کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما یک مشاوره تخصصی در ای زمینه به شما ارائه کنند. (برای تماس روی لینک ها کلیک یا لمس کنید)

اگر بخواهیم درباره مشاوره مالی تلفنی صحبت کنیم، باید به پیشرفت و موفقیت افراد بزرگ در زمینه مالی نگاه کنید، دلیل هماهنگی و موفقیت این افراد سرمایه و پول زیاد نیست بلکه چگونگی سرمایه گذاری است که این افراد انجام داده اند. درست انتخاب کردن و پیشرفت در این حیطه تنها با مشورت کردن با مشاوران مالی متخصص و باتجربه امکان پذیر است.

مشاوره مالی تلفنی کسب و کار

معمولاً اکثر مشاوران مالی این گونه عمل می کنند که در ابتدا شما نیاز ها و هدف ها و تصمیمات خودتان را بیان می کنید و پس از آن مشاوران مالی متناسب با نیاز و هدف و کسب و کار شما، راهکار های مناسب و کاربردی نیز به شما پیشنهاد مي دهند که انجام دادن این پيشنهاد ها به تصمیم و نظر خودتان بستگی دارد و در این کار هیچ اجباری نیست.

مشاوران مالی کارشان دادن مشاوره مالی تلفنی به افراد است که معمولاً مشاوران همانند فردی دلسوز و با اخلاق که تمام فکر و دغدغه آنها، کسب و کار شما است، می توانند در کنار شما باشند و با راهنمایی ها و پیشنهادهای مفیدی که بر پایه علم و تجربه دارند و شناخت بازار های مالی و تجارت شما، از آسیب رسیدن مالی به شما جلوگیری و مراقبت می کنند.

گاهی اوقات صاحبان کسب و کار ها و مدیران شرکت ها و توجه نکردن به اهمیت و ارزش وجود یک مشاوره مالی تلفنی حرفه ای با تجربه برای شرکت خود، مقدار بسیار زیادی از سرمایه و سود و منابع خود را از دست داده اند و در این ميان مقدار فراوانی پول از بین می رود.

اگر شما کسی را می شناسید که صاحب کسب و کاری هستند و یا مدیر عامل شرکت یا … هستند، به آن‌ ها توصیه کنید حتماً یک مشاوره مالی تلفنی خبره و حرفه ای را در کنار خود داشته باشند که با کمک آن به پیشرفت های عظیمی دست یابند.

مشاوری را انتخاب کنید که پستی و بلندی های بسیاری و راه های پر پیچ و خم مالی را دیده و تجربه کرده باشد تا بتواند برای هر کدام یک راهکار مناسب و مفیدی پیشنهاد بدهد.

مدیران چه زمانی با مشاوره مالی تلفنی نیاز پیدا می کنند؟

مدیران تنها در دو حالت که مشاوره مالی تلفنی نیازمند می شوند یکی اینکه آن ها شخصاً خودشان به مشاور مالی تلفنی نیازمند می شوند و دوم اینکه برای شرکت یا کسب و کار و یا سازمان خود به مشاور مالی تلفنی نیاز پیدا می کنند.

به عنوان مثال اگر برای خودشان نیازمند شوند معمولاً می خواهند خانه، ویلا و یا یک ملک خریداری کنند که نیاز به کمک مشاور برای شناسایی موقعیت رشد و یا قصد تحصیل در دانشگاه و یا برای آینده خود دارند، یا به طور کل به یک مشاوره مالی برای برنامه ریزی های مالی خود در آینده نیازمند هستند.

بیشتر بخوانید: مشاوره حسابداری

اهمیت مشاوره مالی تلفنی

مشاوره مالی تلفنی در خدمات دارایی بسیار پر اهمیت است چرا که بسیاری از مشتریان مشاوره مالی بسیار باهوش و زرنگ هستند و می خواهند سرمایه گذاری های خود را خودشان مدیریت و کنترل کنند. به همین دلیل است که بسیاری از آنها ارزش توصیه های مالی را به خوبی شناسایی می کنند.

یک مشاوره مالی تلفنی خوب قادر به جلوگیری از اشتباهات شما است و همچنین به یافتن فرصت های از دست رفته شما کمک بسیار خوبی می کند.همچنین کمک هایی از قبیل ریسک کردن و کنترل استرس را به شیوه ای هوشمندانه به شما آموزش می دهند.

پیشنهادات فراوانی در رابطه با هزینه های مشاور مالی تلفنی وجود دارد که بیشتر به این دلیل که سطح اهمیت و ارزش مشاوره مالیاتی در حدی است که هر یک از آنها مشتری ها را به روش های گوناگونی خدمات می دهند.

ممکن است حق و حقوق افراد را ماهانه پرداخت کنید یا بر اساس آن سرمایه گذاری هایی را خریداری کنید و یا مبلغی معادل یا درصدی را به مشاور مالی خود پرداخت کنید؛ بنابراین هزینه مشاوره مالی کاملا پرداخت می شود.

وظایف مشاوره مالی تلفنی

مشاوره مالی تلفنی که به واسطه شما انتخاب شده است، وظایفی گوناگونی دارد مانند اینکه بتواند در کنار شما به بررسی و موضوعات مختلف مورد نیاز شما بپردازد و بتواند در این باره کمک مفیدی به شما کند.

همچنین به مقدار پس انداز شما باید نظر داشته باشد تا برای شروع به مقدار نیاز سرمایه ای داشته باشید. یک مشاوره مالی تلفنی باتجربه به شما می آموزد که از چه راه هایی سرمایه گذار جذب کنید و چه نوع حساب بانکی و چگونه برای خود این حساب را باز کنید، همچنین باید بدانید که چه نوع بیمه‌ ای داشته باشید و از قوانین مربوط به بیمه کاملا آگاهی داشته باشید.

شما نیز باید از مشاورتان برنامه های پرداخت مالیات را نیز یاد بگیرید و بتوانید آن ها را بررسی کنید که این بخش، مهم ترین بخش برای جلوگیری از هدر رفتن پول شما است. در ابتدای کار امکان دارد که مشاوره‌ مالی تلفنی فقط در زمینه پس‌ انداز و سرمایه‌ گذاری کار کند و پس از آن بررسی ها و تحلیل های لازم را شروع کند.

زمانی که شما پیشرفتتان چشمگیر باشد و خودتان در شرایطی مناسب قرار بگیرید، مشاور مالی شما قادر به یاری شما در زمینه های مالی و سرمایه گذاری می شود.

بیشتر بخوانید: مشاوره مالیاتی

مزایای مشاوره مالی تلفنی

اگر در همه پروژه‌های مالی تمامی امکانات لازم و ضروری را در جهت گرفتن مشاوره مالی تلفنی داشته باشید، می توانید سهم کثیری در زیاد شدن اطلاعات خود به عنوان صاحب کسب و کار در زمینه‌ تغییرات قوانین مالی داشته باشید.

استفاده از خدمات مشاوره به صورت پی در پی شما را با جدیدترین راهکارهای کنترل هزینه و مالیات آشنا می کند. شما نیز در اکثر موضوعات گوناگون مالی نیازمند مشاورین متخصص و باتجربه در همان قسمت هستید و برای نوع فعالیت‌ و کار خود نیز به مشاوره مالی تلفنی حرفه ای و کاربلد نیازمند هستید.

چگونگی انجام خدمات مشاوره مالی تلفنی

در این میان می توانید پروژه های مالی خود را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. در این قسمت به شما آموزش تمامی ویژگی ها و فعالیت هاي مثبت و منفی امور مالی مجموعه‌ گفته می شود.

خدمات مشاوره‌ مالی تلفنی عبارت است از:
پیشنهاد دادن راهکارهای مفید و عالی برای بهتر شدن وضع کنونی
بررسی ویژگی ها مالی و فعالیت های مثبت و منفی پروژه ها
امکان پیشنهاد دادن و راهکار های مناسب مالیاتی
بررسی و تنظیم بخش های مختلف مالیاتی
توانایی به تهیه‌ اظهارنامه‌ی مالیاتی مجموعه

مشاوره مالی تلفنی در تهران

شرکت های بسیار زیاد و متعددی در تهران وجود دارند که بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه ارائه و پیشنهادات خدمات مالی و حسابداری به صاحبان مشاغل متخصص ترین کارشناسان را گرد هم آورده است. در این میان تمامی خدمات مشاوره مالی طبق تخصص و مهارت کافی به شما داده می شود و صفر تا صد فعالیت ها و امور مالی شما ضمانت می شود.

چگونگی رسیدگی به امور مالیات

در تقسیم بندی مربوط به بررسی های مالیاتی موارد زیر نظر مشاوره مالیاتی قرار می گیرد و توجه آن ها به این موضوعات بسیار زیاد است. این موارد عبارت است از:
نحوه‌ ی ارائه‌ و پیشنهادهای لازم و مناسب در مواقع ضروری
تهیه‌ و آماده کردن اظهارنامه ی عملکرد مالیاتی

 مشاوره مالی تلفنی چه ویژگی هایی نیاز دارد؟

این حرفه نیازمند فردی محصل و کاربلد در فعالیت و امور مالی و حسابداری می‌باشد. برای دانشجویانی که متقاضی هستند این نوع کار را انجام دهند، لازم است آن ها را دعوت به آموزش در دوره های مهارتی مدیریت ریسک، امور مالیات، چگونگی سرمایه‌ گذاری و … کنند.

اطلاع از این مطالب به شما کمک شایانی می کند تا شما در زمینه های مشاوره مالی تلفنی مربوط به دوران بازنشستگی، مدیریت هزینه های تحصیل و … مهارت کافی را به دست آورید. شما نیز در این میان باید تمامی آگاهی های خود را از راه ارتباط موثر به صاحبین مشاغل و کسب و کار ارائه دهید.

بیشتر بخوانید: مشاوره مدیریت مالی

برای رسیدن به شغل مشاوره مالی تلفنی باید چه اقداماتی انجام داد؟

مشاوره‌ مالیاتی تلفنی شغلی بسیار مهم و حساسی است که برای موفقیت قطعی باید در یکی از رشته‌ های حسابداری و مالی در زمینه‌ ی تحصیلی و دانش علمی خود درس بخوانید. علاقه مندان به شغل مشاور مالی تلفنی باید برای وارد شدن به این حرفه، یک نمونه از روش های زیر را استفاده کنند.

روش اول: شما نیز باید تحصیلات خود را در یکی از رشته‌ های حوزه ی مالی، حسابداری یا بازرگانی گذرانده باشید و پس از آن با به دست آوردن آموزش های لازم، تجربه و مهارت‌ های فراوانی به دست آورید.

همچنین می توانید پس از گرفتن مدرک و گواهی نامه به عنوان یک مشاور مالی وارد بازار کار شوید و این‌گونه است که به هدف خود می رسید.

روش دوم: شما نیز می توانید در دوره های تخصصی مشاوره مالی تلفنی شرکت و ثبت ‌نام کنید و با گذراندن دوره های کارآموزی و کارورزی مشاور مالیاتی، مدرک معتبری از آن ها دریافت کنید و با همان مدرک وارد بازار شوید و شروع به کار کنید.

مسائل مالیاتی گاهی پیچیده و گاهی ساده است که هنگام پیچیدگی درک و فهم آن ها بسیار دشوار می شود. مشاوران مالی زیادی هستند که این مفاهیم سخت و پیچیده را با جملاتی روان و ساده برای مشتریان بازگو می کنند.

یک مشاوره مالی تلفنی خوب از اطلاعات به روز و دقیقی برخوردار است چرا که قوانین و مقررات حقوقی روز به روز درحال تغییر کردن هستند. همچنین مهمترین عملی که در ارائه و مشاوره خدمات مالی برای مدیران و صاحبان مشاغل انجام می شود این است که بهترین مسیر برای پیشبرد اهداف مالی به آن ها ارائه شده و در این مسیر پر پیچ و خم با ارائه راهکارهای کاربردی آن ها را همراهی می کنند.

تعریف مشاور مالی در ویکیپدیا