مقدمه ما

موسسه حسابان تدبیر ناب آرمان با مدیریت آقای بهروز مومیوند در سال یکهزار و سیصد و هشتاد و دو با شماره ثبت 35476  در اداره ثبت شرکت های تهران تأسیس شد.  این موسسه با بیش از یک دهه سابقه کار در حوزه حسابداری، مالی و مالیاتی، به عنوان یک شرکت برتر در ارائه خدمات حسابداری شناخته شده است که با تکیه بر تجربه، تخصص و انگیزه آماده ارائه خدمات رسانی به مشتریان است. موسسه آرمان با بیش از 300 شرکت در حوزه‌های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری همکاری داشته  و سالانه با 50 شرکت همکاری می‌کند.موسسه حسابداری آرمان در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور، بهترین راهکارها و خدمات حسابداری را ارائه می‌دهد.

خدمات ما شامل مشاوره مالی و مالیاتی، استقرار حسابدار تمام وقت و پاره وقت، رسیدگی و بررسی حساب‌ها، تهیه و تنظیم گزارشات مالی و مالیاتی، سامانه مودیان، تنظیم و تحریر دفاتر قانونی، تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، ارزش افزوده و…است.  همچنین، با دپارتمان دوره‌های آموزش حسابداری خود، همواره در تلاشیم تا حسابداران خبره و ماهری را پرورش دهیم.

چشم‌ انداز شرکت حسابان تدبیر ناب ارمان

چشم‌انداز شرکت  حسابان تدبیر ناب آرمان این است که در حوزه حسابداری ، مالی و مالیاتی  به یکی از پیشروان و معتبرترین شرکت‌ها در ایران تبدیل شود. ما به دنبال ایجاد راهکارهای کارامد، به روز و به صرفه در چالش‌های مالیاتی برای مدیران صنعتی و اقتصادی کشور هستیم. ما در موسسه آرمان به توسعه و بهبود مستمر خدماتمان با تمرکز بر کیفیت، نوآوری، دقت و اصالت متعهد هستیم.هدف ما ارائه راهکارهای مالی و حسابداری برتری است که متناسب و شخصی سازی شده با کسب و کارها است که بتواند به آن‌‌ها کمک کند تا به بهره‌وری بیشتری دست یابند و رشد و پیشرفت خود را بهبود بخشند. ما به دنبال ایجاد روابط بلندمدت با مشتریانمان هستیم و از طریق شفافیت، انعطاف‌پذیری و رویکردی مشتری‌محور، به نیازها و اهدافشان پاسخ می‌دهیم.همچنین، ما به توسعه تیم و چابک سازی آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم. ما اعتقاد داریم که تنها با توانمندی‌ها و تخصص کارکنانمان می‌توانیم به بهترین خدمات دست یابیم. بنابراین، به دنبال آموزش و پیشرفت مستمر تیممان و ایجاد محیطی الهام‌بخش و همکاری موثر درون سازمانی هستیم . توسعه دوره‌های آموزشی حسابداری یکی از مواردی است تا دانشجویان بتوانند به عنوان حسابداران خبره در این رشته فعالیت کنند.

اهداف شرکت

ارائه خدمات حسابداری و مالی با کیفیت و بهبود مستمر آن‌ها.

ارتقای عملکرد مالی و افزایش بازدهی کسب و کارهای مشتریان.

ارائه راهکارهای مالی و حسابداری بهینه و کارآمد برای مدیران صنعتی و اقتصادی.

ارائه مشاوره مالی و مالیاتی با توجه به نیازها و الزامات مشتریان.

بهبود فرآیندهای مالی و حسابداری مشتریان و افزایش بهره‌وری آن‌ها.

تسهیل در تهیه و تنظیم گزارشات مالی و مالیاتی مطابق قوانین و مقررات مربوطه.

توسعه و ارتقای دپارتمان دوره‌های آموزشی حسابداری و تقویت مهارت‌های حسابداران.

 

ایجاد روابط بلندمدت و متقابل با مشتریان و برقراری ارتباط مستمر با آن‌ها.

توسعه تیم کاری با تمرکز بر آموزش و پیشرفت کارکنان و ایجاد محیطی مشوق و الهام‌بخش.

مشارکت فعال در انجمن‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی و پشتیبانی از پروژه‌های مشارکتی اجتماعی.

توسعه روابط تجاری با شرکت‌های بزرگ و کوچک در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور.

رسیدن به مرجعیت در حوزه حسابداری و مالی و شناخته شدن به عنوان یک شرکت برتر و معتبر در صنعت.

توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات حسابداری به صورت جهانی به سایر کشورها.

این اهداف نشان از تمرکز شرکت حسابان تدبیر ناب آرمان بر کیفیت، خدمات مشتری‌محور و پیشروی در زمینه حسابداری و مالیاتی دارند.

 

ماموریت شرکت

ماموریت ما این است که بتوانیم در بحث حسابداری در ایران و برخی کشورها مرجع باشیم. هدف ما ایجاد برندی برای حسابداران و تبدیل شدن به مرجع جستجوی سوالات تخصصی و رفع مشکلات و چالش‌های حسابداری در سطح ملی و بین‌المللی است.

مسئولیت اجتماعی

ما با آگاهی از مسئولیت‌های اجتماعی خود، به تعهد و حمایت از ارزش‌های اخلاقی، حفظ حقوق مشتریان،و ارتقاء آموزش‌های حسابداری در جامعه و ایجاد فرصت‌های شغلی مطلوب برای جوانان متخصص در این حوزه متعهدیم.